Záruka kvality

 Thumbnail image

<<"STRIH VIDEA ">><< "KOPÍROVANIE" >> << "ÚPRAVA FOTO " >> HOME >> << "SKENOVANIE" >><< "VŠEOBECNÉ PODMIENKY" >>

Úvodná stránka , Ponuka fotografovania , strih videa Standard a Super

_________________________________________________________________________________

Cenník - Fotografovanie, úpravy fotografie.

Jaroslav Kurinec

Slovensko, Trenčiansky kraj, Prievidza F. Madvu 331

DIČ. Slobodné podnikanie: - Vydal Daňový úrad Prievidza. Nie som platca DPH.

kontakt e mailom - jaroslav@yeyra.eu
tel. - +421 949 253 375

 

Pokiaľ budete mať záujem o fotografovanie, som vybavený technikou zn. Canon. Fotografujem rôzne malé oslavy, slávnostné chvíle, na ktorých sa môžem zúčastniť ako hlavný, prípadne ako záložný fotograf. Fotím portrétne fotografovanie, fotografovanie párov, svadobné fotografovanie, ale aj fotografovanie detí a rodín, fotografovanie školských večierkov, hudobných večierkov, tanečných súťaží, stužkových a pod.

Termín si vždy dojednajte včas !

Upozornenia !

Fotografovanie sviatočných udalostí je iné od bežného fotenia už len tým, že v sebe zahrňuje viacero fotografických žánrov. Základom je reportáž, prelína sa to s fotením portrétov a často hraničí s fotením módy, krajiny, interiérov, detailov...   od bežného fotenia sa líši v tom, že všetko musí byť nafotené hrozne rýchlo, nie je čas na rozličné experimenty a nastavovania, všetko musí byť stopercentné, nakoľko žiadne sviatočné okamihy už nie je možné zopakovať.

Preto je veľmi dôležitá dôvera od všetkých prítomných. Neefektné je " Nie - ja sa nechcem fotiť" a pod scény. Vždy treba pristupovať s úsmevom a s úsmevom aj odmietnuť uskutočniť záber ... Fotenie sa nesmie zmeniť na oplzlé pokrikovanie či chrllenie nadávok.

Stres je to najhoršie, stresovať fotografa je akoby ste sa stresovali Vy samy. Preto, fotenie je veľká práca psychológa. Je to o  otvorenosti a spontánnosti - dôvere. Fotografie sú nádherné, keď sa ľudia bezprostredne smejú a žijú s fotografom - cítením - nie pozeraním na neho - čo urobí. Fotky dostanete len Vy a nik iný ich neuvidí !

Dôležité je, aby ste mi poskytli zoznam prítomných, kto je dôležitý, kto má byť stredobodom pozornosti a pod.

Cena už od 25 € za 1 hod. fotenia + cena za papierové fotografie, DVD, úpravy. napr. predprípravné fotenie je vždy najlacnejšie - je čas na všetko a dá sa experimentovať.

Svadba. Prípravy, civil, svadobné šaty za - 55 € do 3hodín , nad dohoda., Obrad - za 45 € plus omša 10 €, zábava celá - 150 € - je možná dohoda. Komplet od 350€

Je možné sa dohodnúť na fotení len časti slávnosti, len sobáša, len s rodinou a podobne., vždy dostanete CD s fotkami.

Stužkové - len slávnosť, len odovzdávanie stušiek a podobne. Za každého žiaka a sekciu 12 € , Celá - od 250 € podľa počtu žiakov. Foto na CD, alebo DVD ako slideshow s maximálne 99 fotkami.. Dohoda

Šport. Celá akcia - do 3 hodín - 45 € s foto na CD.

Kultúra. 1 hodina 10 €

_________________________________________________________________________________________________

Firma ďalej ponúka úpravy Vašich digitálnych fotografických snímok. Vychádzam v ústrety i tým, ktorí majú fotografie v zlom stave, ako zlý horizont , t.j. nedržali ste fotoaparát vodorovne a objekt na snímke "padá". Úprava - červených oči. Farebnosť snímky. Vystrihnutie neželaného objektu. Vloženie iného objektu. Rámiky. Úpravy rozmerov. Spojenie fotografii. A iné úpravy. Vytvorenie "Slideshow" t.j. fotografie sa upravia na rozmer videa a medzi jednotlivé fotky sa vložia rôzne efekty. Do zvukovej stopy sa vložií hudba - (Slideshow)

____________________________________________________

Objednávky pomocou emailu : foto@yeyra.eu

____________________________________________________

Pokiaľ chcete aby Vaše požiadavky prebehli čo najrýchlejšie, objednávajte a posielajte svoje fotografie prostredníctvom e mailu. Platíte prevodom na účet firmy, po obdržaní miniatúr na prehliadnutie. Po uhradení finančnej čiastky a overení čiastky na účte firmy ( Do 3 dní ) obdržíte prostredníctvom e mailu všetky upravené fotografie v pôvodnej veľkosti.

 

V objednávke vždy, prosím, uvádzajte Vaše požiadavky na úpravu fotografie ! Je to kôli tomu, aby sa dala predbežne určiť cena ! Prípadné nedorozumenia sa tým obmedzia na minimum. Je veľmi dôležité, aby ste písomne vyznačili Vaše požiadavky. Vaše nepochopenie ceny prác na Vašej fotografii nespáda do reklamácie. Presné kritéria uľahčia dohodu na oboch stranách !

 

Ceny úpráv sú len informatívne !

- Úprava horizontu : 0,20 € - 1 fotka
- Vloženie textu do obrázka : 0,50 € - 1 fotka
- Červené oči: 0,40 € - 1 fotka - Treba určiť akej farby majú byť nové oči !
- Farebnosť fotografie : 0,80 € - 1 fotka
- Spojenie obrázkov ( vloženie ) : 0,50 € - Popis v ktorom mieste, prípadne kde sa má naväzovať druhá fotografia (panorama)
- Výrez, zmena rozmerov fotografie : 0,50 € - 1 fotka
- Slideshow na DVD disku s hudbou - 100 fotografii : 55,00 €

- Sú možné akékoľvek ďaľšie úpravy na základe Vašich požiadaviek.

Fotografie doručené osobne si takisto preberáte osobne. Média : CD , DVD , Pamäťová karta, USB kľúč. V prípade poštovej doručenky, platíte poštovné späť.


Je zachovaný seriózny prístup.
Žiadne kopírovanie alebo zverejňovanie iným osobám.
Vaše informácie v zmysle Zákona č.482/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v informačných systémoch, budeme používať výlučne pre našu potrebu. S výnimkou organizácií, s ktorými je spolupráca nevyhnutná pre správne vybavenie Vašej objednávky. Sú to najmä banky a doručovateľské služby.
Reklamácia digitálnej fotografie v len v pôvodnej t.j. našou firmou upravenej verzii.
Reklamácie sa netýkajú  pokiaľ ste s digitálnou fotkou manipulovali.

Platba : prevodom , zloženkou , alebo v hotovosti. Na faktúru. S potvrdením. Nie som platca DPH

y.e.y.ra film ( you educate yourself REA ) október 2016

 

  << Strih Ďalej >>